Masaj Salonum da Oldu Her Şey

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Merhaba ben Arzu, 27 yaşındayım 1,69 boyunda 64 kilodayım. Sarışın ve çok güzelim. Müşterilerim yaptığım masaja da bana da bayılırlar. En güzel bölgesel masaj benden sorulur. Müşterilerimi antalya masaj salonu olan evimin sıcak ve mis kokulu ortamında loş ışıklar altında ağırlarım. yozgat masaj yaptığım müşterilerim benden o kadar çok memnun kalır ki mutlaka tekrar gelirler.
Geçen gün gelen müşterimin de ne kadar gergin olduğu her halinden belliydi. Ben de onu masaj yatağına yatırdım ve en özel yağlarımla müşterimin gerginliğini almak için masaj yapmaya başladım. Benim ellerim onun vücudunda dolaştıkça müşterim rahatlıyor adeta kendinden geçiyordu.
Ben zonguldak masaj yapmak için ellerimi bacaklarına attığımda ellerim yanlışlıkla daha aşağı indi ve onun erkekliğinin uyanmış olduğunu fark ettim. Aslında alışık olduğum bir durumdu genellikle ben anlamazdan gelirdim müşterilerim de bir şey yapmazdı fakat bu kez öyle olmadı. Adam öyle çok azmıştı ki benim üstüme saldırdı ve beni yere yatırdığı gibi üzerime çıktı.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.