Masajımı Sevdi

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Merhaba ben Beyza, 26 yaşındayım. 1,69 boyunda, 64 kiloda alımlı ve hoş bayanım. Masöz sertifikam var tay masajı, rahatlatıcı, masaj ve bölgesel masajlarında üstüme yoktur. sivas masaj salonum olan evimde egzotik kokular arasında, loş ışıklar altında müşterilerimi rahatlatacak en güzel masajları yaparım. tekirdağ masaj yaptığım müşterilerim çok rahatlar ve bir daha gelmek üzere yanımdan ayrılırlar.
Dün gelen orta yaşlı müşterimde benden onu rahatlatmamı ve kaslarını yumuşatmamı istedi. Onu masaj yatağıma yatırdım ve aromatik yağlar eşliğinde onu rahatlatacak masajımın yapmaya başladım. Ben masaj yaptıkça müşterimin rahatladığını kaslarının yumuşamasından anlıyordum. tokat masaj yapmaya devam ettikçe müşterimin nefesi değişti ve garip sesler çıkarmaya başladı.
Müşterim masaj sırasında kendinden geçmiş adeta seks yapıyor gibi sesler çıkarmaya başlamıştı. Müşterimin ben masaj yaparken böyle keyif alması çok hoşuma gitmiş ve masaj yapmaya devam ediyordum ki birden elini eteğimin altına attı. Anlaşılan masaj ona yetmeyecekti. Gerçekten düşündüğüm gibi oldu ve müşterim beni yanına çekerek öpmeye başladı karşı koyamadım

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.