Cinsel Hayat-10 (Lise)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Cinsel Hayat-10 (Lise)
Önceki hikayeler için ; http://xhamster.com/user/amanbea/blog/1.html

Tekrar merhabalar. Uzun bir süredir yoğun olduğum için giripte anılarıma devam etme şansı bulamıyordum.Son sürat kaldığımız yerden devam..

Lisenin ilk 2 yılında pelinle yaşadıklarımız üstüne pelinin sayesinde elena, kübra ve son olarak begümle olan ilişkilerim beni yaşıtlarımdan , çevremden çok ayrı bir konuma getirmişti. Kendimi geliştirmeye başlamıştım. O içine kapanık dünyamdan kurtulmuş özgüvenim tavan yapmıştı diyebilirim.

En son pelin ve begümle olan ilişkimden sonra tekrar sevişebilecek bir ortamımız olmamıştı çünkü pelin babasının yanına gitmişti okullar açılana kadar.(Takip edenler bilir babası ile annesi ayrı pelinin) Begümde ailesinden dolayı çok rahat gelip gidemiyordu.

Yazın sonlarına doğru pelinin de yokluğunu fırsat bilip kendimi daha çok geliştirmek için fitness salonuna yazılmaya karar verdim. Kendime daha çok bakmaya özen göstermeye çalışıyordum. Bunu peline borçluydum. Beni ergenlikten çocukluktan çıkarmış tam bir erkek yapmıştı diyebilirim.

Spor konusunda kendimi yetenekli buluyordum amatörce arkadaşlarla basketbol da oynuyordum. Yazın son günleri spor salonu,basketbol ve günü birlik denize gidip girmekle geçiyordu. Bu sayede de zaten özentilikten başladığım lanet sigarayı bırakmıştım sadece içki içersem yakıyordum bir iki dal onun dışında içmiyordum.

Okullar açılıyor yeni bir döneme merhaba diyorduk. Pelin gelmişti. Çok özlemiştim onu kokusunu tenini ama fırsat bulupta sevişememiştik. Planım okulun ilk günü okul çıkışı pelinlere gitmek ve hasret gidermekti. Okulun ilk günü yapılan törende arkadaşlarla hasret giderdikten sonra gözlerim pelini aradı ama göremedi. Onun sınıfındakilerin sırasına doğru gidince begümü gördüm. O günden sonra birbirimizi görememiştik. İkimizde heyecanlı bir şekilde bakışıp güldükten sonra birbirimize doğru koşarak geldik sıkı sıkı sarıldık. Uzun süredir onlarla ilişki içerisinde olmadığım için memelerini vücuduma bastırması azgınlık seviyemi 2 katına çıkarmıştı. Havadan sudan konuştuktan sonra pelini sordu bana gelmedi mi babasının yanından diyerek. Geldi ama göremedim daha dedim. Sonra telefonu çıkararak dur mesaj atayım nerdeymiş diye beraber mesaj attık. Yolda olduğunu gecikeceğini söyledi. Sınıflara dağıldıktan sonra tenefüste onların sınıfına gittim.

Pelini görmemle koşarak gelip sarılması bir oldu. O güzel kokusu heyecanlandırmaya yetmişti. İlk lafım çıkışta sizdeyim oldu. Sapık diyerek güldü.

Okuldan çıktık servise binip pelinlere doğru yola koyulduk. Begüm de gelecekti. İlk defaymış gibi sevişmenin hayallerini kurarak heyecanlıştık üçümüzde.

Pelinlere gelip eve girdikten sonra pelin direk kucağıma atladı. Çok özledim diyip dudaklarıma yapıştı. Azgınlık seviyemiz yine tavan yapmıştı. Ateşli bir şekilde öpüşürken begüm beni unuttunuz diyerek araya girdi. Kucağımdan inen pelini sol kolumla kendime çekerek sarıldım. Diğer elimle de begüme sarılarak onla da öpüşmeye başladım. İki kıza da hem sarılıyor hem öpüşüyordum.

Pelinin kalçalarına elimi atıp okşarken elim bir beze takıldı. Pelin regl olmuştu. Hayaller bir kez daha suya düştü. Modumun düştüğünü gören pelin merak etme seni rahatlatıcaz diyerek elimden tutup odasına götürdü. Beni yatağa yatırdılar ikisi birlikte. Begüm dudaklarıma pelin boynuma yapıştı. Pelin gömleğimin düğmelerini açmaya başladığında begümde boynumu yalıyor emiyordu. Gömleğimi ve içindeki tshirtümü beraber çıkardılar. Okul pantolonum ve boxerım kalmıştı. Pelin pantolonun düğmelerini de çözerek gene begümler beraber çıkardılar. Tabi boxerımıda. Çırılçıplak kalmıştım. Pelin tekrar dudaklarıma ordan da boynuma indi. Begümde pelini izleyerek boynumun diğer tarafına gelip yapıştı. Yavaşça aşağıya iniyorlar. Heyecanımı tavan yaptırıyorlardı.

Pelin göğüslerimi dilliyor begüm onu izleyip peşi sıra diğer göğsümü yalıyordu. Ritmik bir şekilde göbeğime indiler. Aletim tamamıyla kalkmış yatmış bir pozisyonda olduğum için göbeğime doğru uzanıyordu. Aletimin kafasına geldiklerinde kafa kafaya verip öpüşmeye başladılar. Bende elimi arkaya atmış keyifle onları izliyordum. Arada dilleri kullanıyorlar birbirlerini dudaklarını yalıyorlardı. Dilleri bazende aletimin kafasına değiyor beni daha çok heyecanladırıyordu. Pelin elini taşaklarıma doğru atıp ellemeye başladı. Birazda aşağıya doğru çekerek aletimin yukarı doğru kalkmasını sağladı. Begüm fırsat bilip kafasını ağzına alıp emmeye başladığında pelinde gövdesini yalıyordu. Begüm ağzından çıkardığında pelin kafasını ağzına alıp emiyor begümde gövdesini yalayıp taşaklarıma iniyordu. Çıldırıyordum yaşadığım en güzel oral sexti bu.

Begümü tek elimle tutup kendime doğru çektim. 69 pozisyonu gibiydik ama üstümde değil yanımda yatıyor aletimi yalıyor ben ise okul eteğinin altından bacaklarını elliyordum. Yavaşça okşayarak külodunun üstünden poposuna varıp sertçe yoğuruyordum. Gene külodunun üstünden poposunun arasına ordanda amına doğru elimi gezdiriyordum. Am kısmı sırılsıklam olmuştu begümün. Külodunun üstünden bile belli oluyordu.

Bana yaptıkları harika oral sexe fazla dayanamadım. Zaten uzun bir süredir doluydum ve boşalacağımı söylediğimde umursamadan devam ettiler. Aletimin kafası pelinin ağzındayken inleyerek boşalmaya başladım ama ne boşalma. Oluk oluk akıyordum ki pelin hepsini ağzına alamadı döllerimi. Hafif öksürerek bir kısmına ağzının kenarından aletimin üstüne doğru akıtmaya başladı. Begüm devreye girdi. Pelinin dudaklarına ve ağzına yapışarak pelinin yutamadıklarını emiyordu. Ardından da aletime tekrar yapışarak akanları temizliyor döllerimi emiyordu. İki kızı da döl bağımlısı yapmıştım resmen. Çok hoşlarına gidiyordu tadı nedense.

Boşaldıktan sonra temizlenmek için banyoya gitti pelin. Begümün ağzı çok batmadığı için gitmemişti. Hala göbeğimi ve aletimi ufak ufak dilliyordu. Daha sonra doğrularak saate baktı yarım saat 45 dkkam var ne zaman tekrar kalkar diye sordu. Biraz dinlenmesi lazım dedim. daha sonra dönerek kolumun altına girip yatıp beklemeye başladı.

Biraz zaman geçmiş pelin hala banyodan çıkmamıştı. Seslenince çırılçıplak bir şekilde geldi. Ped değiştiriyorum ve yıkancam siz takılın dedi. Daha sonra çekmecesini açıp duştan sonra giymek için yeni külot şort ve tshirt giymek için çıkarıcaktı. Çekmeceyi açmak için domalınca harika bir görüntü oluşmuştu. Arkadan onu izliyorduk begümle birlikte. Aletim tekrar kendine gelmek üzereydi. Begümde elini atıp okşamaya başlayınca hareketlenmeye başlamıştı. Aletime doğru doğrularak yalamaya emmeye başladı tam olarak kalkmıştı artık 2. postaya hazırdı.

Begüm doğruldu gömleğini düğmelerini hızlı bir şekilde açarak çıkardı. Askılı badisini de doğrularak ben çıkardım. Gene siyah sütyeni vardı üstünde onun arkasında ki kopçasını çözdüm ve ondan da kurtuldu sadece okul eteği kalmıştı üzerinde. Onu da çıkarmak isteyince çıkarma ben böyle seviyorum kalsın diyerek durdurdum. Daha sonra ittirerek yatırdım begümü. O büyük harika memelerini elleyip okşamaya başlayınca kısık kısık inlemeye başladı begümde. Meme uçlarında kalmış yavaş yavaş emip oynarken bırak onları dayanamıyordum aletini getir diyerek uyardı. Biraz aşağıya inerek baldırlarını ardından da sırılsıklam olmuş amına geldim külodunun üstünden yalamaya başlayınca ohh seslerini duydum begümün elini de saçlarıma atmış kafamı bastırıyordu. Külodunu çıkarmak istedim. Durdurdu kıllıyım dedi. Umursamadan çıkarmaya devam edince saldı o da. Gerçektende kıllıydı. Kıl hiç sevmem nefret ederim o yüzden amını emmekten vazgeçerek direk aletimi dayadım begümün amına. Üstüne doğru yatarak kafamı boynuna yasladım. Begümde ayaklarını vücuduma doladı. Aynı anda bende kalçalarımdan ittirerek sürtünüyordum. Kılları aletime batıyordu gerçekten o yüzden pek zevk alamıyordum ama bırakmıyordum da. Çünkü önceki yaşadıklarımızdan dolayı begümün hızlıca orgazm olacağını biliyordum. Dediğim gibi de oldu daha 2 dakka geçmeden geliyorum diye inlemeye tırnaklarını sırtıma daha çok batırmaya başladı. Aletimin amının dudakları arasında gidip geldikçe daha çok inledi ve patladı begüm. Sımsıkı sarıldı bana ve titredi. Çok da inledi aynı zamanda. Kendine gelene kadar sıkarak boğdu beni.

Kendine gelince doğruldu saate baktı eve gitmem lazım diyerek hızlı hızlı giyinmeye başladı. Yarım kalmıştım. Böyle mi bırakcan beni diye sordum. Aletime doğru gelip öperek daha sonra daha çok zamanda affettiririm kendimi diyerek giyindi. Hızlıca çantasını alıp odadan çıktı banyoya girdi. Bende arkasında aletim taş gibi kalmış bir şekilde onunla girdim. Pelin hala duştaydı. Gerçi yeni girmişti.Peline durumu anlatıp hızlıca çekip gitti. Bende banyoda kalmış pelini izliyordum. Noldu naptınız dedi. Anlattım olanları ama beni böyle bırakıp gitti dedim ve peline doğru yaklaştım. Gülerek suyu kapattı küvete oturarak saxo seansına başladı.

Uzun bi süre yalayıp emmesine rağmen boşalamıyordum. Pelini kaldırdım ve döndürdüm domalmasına sağladıktan sonra kalçalarına sürtmeye başladım. İçine doğru girmeye kalkmıştımki durdurdu. Hastayım kan akabilir olmaz dedi. Parmağımı göt deliğine dayadığımda burdan diye sordum ? O olur bak dedi. Şampuan alarak elime bolca sıktım. Ardından göt deliğine sürdüm. Önce tek parmağımı ardından ikinci parmağımı soktuktan aletim için hazır duruma gelmişti. Daha önce çok defa yaptığımız için rahatça aletimi dayayarak içine girmeye başladım pelinimin. Götünün verdiği darlık hissi ile birlikte uzun uzun git geller yapmaya başladım.

Sertçe sikiyordum pelini hoşuna gidiyordu bu onun. Kalçalarına tokat atmama hele bayılıyordu. Öyle de yaparak siktikçe boşalmam yaklaşmıştı. Geliyorum dedim. İçime akıt döllerini hissetmek istiyorum tarzında azdırıcı kelimeler kullanıyordu. Çok da fazla dayanamayarak oluk oluk akmaya başladım içine. Aletimi çıkarttıktan sonra oturdu küvete çok yorulmuştu. Suyu tekrar açarak aletimi yıkayarak temizledi pelin. Ardından kendi de tekrar yıkanmaya başladı.

Pelin yıkanırken saatin geç olduğunu annesinin gelebileceğini düşünerek odaya gidip giyindim. Pelin duştan çıktıktan sonra da vedalaşıp çıktım evden.

Bu da buraya kadar olsun yeni anılarda görüşmek üzere devam edeceğim..

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

BABASINA BAK KIZINI AL – 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

BABASINA BAK KIZINI AL – 1
Ben seviyeli birlikteliklerden hoşlanan aktif ve pasif olabilen bir biseksüelim.O gün internette kendime uygun birini ararken bir beyefendi ile sohbete dalmıştım.Sohbetimiz sırasında hem kadın hemde erkeklerde kılsız olanlardan hoşlandiğini, evli olduğunu ve bir kızlarinin olduğunu, temizliğin ve güvenin kendisi için son derece önemli olduğunu öğrenmiştim.Benimde ayni şeyleri seviyor olmam sanirim bizi epeyce yakinlaştirmişti.Bende annem ve babam ile birlikte yaşiyordum.Uzun konuşmamiz sonrasinda buluşup tanişmaya karar vermiştik. Ailesi şehir dışında olacaği için onun evinde buluşacaktik.Gece gece hemen arabama atlayip gitmiştim ama insanda ister istemez bir tedirginlik oluyor sonuçta.Çünkü tanimadiginiz bir insan ile görüşeceksiniz ve kimdir nedir bilmiyorsunuz.Neyse son derece heyecanlı olarak evinin bulunduğu yere varmiştim ve evine doğru ilerliyordum.Kapiyi çaldim ve Refik bey kapiyi açti.Tanişma faslindan sonra o da tedirgin bir vaziyette beni içeriye davet etti.Yaklaşık kırklı yaşlarinda bir beyefendi idi. Tedirginligimizi azaltmak ve havayı biraz olsun dagitmak icin birseyler içmeyi teklif etti.Ben olur yanitini verince ikimize şarap getirmişti.Kadehleri tokuşturup tanişmamiza diyerek içmeye başlamiştik.Bir süre sonra sohbet ilerlemeye ve birbirimizi tanimaya başlamiştik.Sanirim ikimizde durumdan memnunduk.Bir süre sonra Refik bey gelmiş yanima oturmuş ve hafif hafif bacaklarima dokunmaya başlamişti. En sonunda gözgöze gelmiş ve öpüşmeye başlamiştik. Cekingenligimizi attiktan sonra bildiğiniz dudak dudağa yiyişiyorduk. O benim boynuma ve göğüslerime doğru inmeye başlamişti. Hemen üzerimizdekileri çıkarip kaldiğimiz yerden devam ediyorduk. Vücudu tertemiz, beyaz tenli ve kılsızdı. Bende ayni şekildeydim.Vücutlarimiz kılsız oldugu icin Refik bey vucudumu daha bir şehvetle yaliyor ve öpüyordu.Sanirim birbirimizden hoşlanmiştik.Refik bey yalaya yalaya aşağılara inmiş, yarrağımın kafasına bir öpücük kondurup taşaklarımı somurmaya ve taze gelin gibi taşaklarımdan yarrağımın kafasına doğru dondurma yalarcasına yarrağımı yalıyordu. Dilinin üzerindeki o pütür pütür sürtünmeyi hissedebiliyordum.Bir süre bu şekilde yaladıktan sonra yarrağımın kafasına gelince yarrağımın kafasını ağzına alip somurmaya ve beni zevk denizinde yüzdürmeye başlamişti. Refik bey ağziniz sicacik ve çok güzel saksafon çekiyorsunuz demiştim. Resmen Refik beyin ağzını sikiyordum. Ağzını sikerken bu kadar zevk alıyorsam sonrasini düşünemiyorum diye içimden geçirmiştim. Bu kadar zevk alınca kendimi sanki ona borçlu gibi hissetmiş ve Refik bey bende sizin o güzelim yarrağınızı yalamayı çok istiyorum diyerek onu kaldirmiş ve ben dizlerimin üzerine eğilmiştim.Yarrağı hakikaten çok güzeldi ve dayanamayıp ağzıma sokuverdim. Kafamı bir ileri bir geri yaparak ağzımı siktiriyordum. Yarrağının tadi ve kokusu bir harikaydı ve yalamaya doyamiyordum. Bu şekilde bir süre devam ettikten sonra yatağa geçmiş 69 pozisyonundaydik. Şimdi ben onun yarrağını yalarken o da benim yarrağımı yaliyordu. Taşaklarında dahi kıl yoktu. Göt deliği önümdeydi ve o da tertemizdi. Dilimi göt deliğine doğru uzatiyor yalamaya başliyordum, sonrasinda taşaklarini ve yarrağinida yalayip somuruyor ve aldigim zevki iki katina çikaran onun yalamalarina kendimi birakiyordum. Çok güzel sevişiyorduk. Bir süre sonra Refik bey hafifçe dogrulup artik dayanamayacagim lutfen beni sik diyerek domalmış ve o muhteşem götünü sikmemi istiyordu. Yarrağını köküne kadar içimde hissetmek ve doyasiya sikilmek istiyorum diyordu. Ben hemen yerimi almiş yarrağımın kafasını onun yanan göt deliğine dayamış hafif hafif itelemeye çalişiyordum. Yarrağımın kafası içine girince Refik bey uzun bir oooh çekmişti. Götü sıcacıktı ve yavaş yavaş git gel yaparak sikiyordum onu. Anın tadını çıkara çıkara sikişiyorduk. Refik bey sik beni sik beni , kökle kökle diyerek aldığı zevki dışa vuruyordu. Bu şekilde ne kadar sikiştik bilmiyorum ama bende ona şu koltuğun üzerine geçelim ben oturayım sende benim yarrağıma otur demiştim. Böylece yerimizi almiştık ve Refik bey arkasi dönük olarak yarrağıma oturmaya çalişinca yüzünü döndürüp yarrağıma öyle oturmasini sağlamiştim.Refik bey yarrağıma oturup kalktikça zevkten uçuyordum. Onun önümde duran kalkmış vaziyetteki yarrağını ağzıma almış ve oturup kalktıkça ağzımı sikmesini sağlamiştim. Hakikaten çok uyumluyduk ve ikimizde bu işten çok zevk alıyorduk. Refik bey bir virtüöz gibi yarrağımın hemen hemen tamamına yakınını göt deliğinden çıkariyor sonrasinda hafifçe göt deliğini kasarak tekrar yarrağıma oturuyordu. İkimizde zevk denizinde yüzüyorduk. Ağzımdaki yarrağını yalıyor yalıyor yalıyordum. Bir süre bu şekilde sikiştikten sonra Refik bey bana daha fazla dayanamayacağini ve boşalmasi gerektiğini söyleyince, bende ona rahat davranmasını ve tüm döllerini ağzima akıtabileceğini söyledim ve bende boşalmak üzereyim diyerek götüne boşalağimi bildirdim. Bir iki gitgelden sonra ben tüm dölümü Refik beyin o sicacik, daracik göt deliğine fışkırtmaya başlamiştim ki Refik beyde koyu kıvamli, tuzlu ve sıcacik döllerini benim ağzima fişkirtmaya başlamişti. Tüm iştahimla dölleri yaliyor ve yutmaya çalişiyordum. İnanilmaz bir senkronizasyon yakalamiş ve hemen hemen ayni zamanlarda boşalarak birbirimizi döle doyurmuştuk. Boşalma sonucundaki kasilmalarimiz bitince Refik bey yarrağımı götünden çıkarmadan beni dudaklarimdan öpmeye başlamiş, harikaydın, beni çok muhteşem siktin, seninle çok güzel sikişler yaşayacağimizi ve birbirimizi çok memnun edeceğimizi tahmin ediyorum diye eklemişti.

Hakikaten çok güzel sikişler yaşayacaktık,birbirimizden çok hoşlanmamiz sebebiyle sürprizlere gebe bir ilişki başlangici olmuştu.

Eğer yazi begenilirse devamini da anlatacağim.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

ingilterede okuyan bir kızdan hocasıyla hikayesi

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

ingilterede okuyan bir kızdan hocasıyla hikayesi

Merhabalar,ben yurtdisinda universiteye giden citi piti ama oldukca seksi bir bayanim. Tip olarak ingilizlerden farkli oldugum icinde cok ilgi cekiyorum haliyle.Bir yildir bu ulkedeyim ve farkli milletlerden pekcok erkekle sevistim ama benim aklimdan yasi 50’nin uzerinde oldugu halde hala cok seksi ve cekici olan hocam cikmiyor bir turlu. Dersteyken gozum hep kocaman oldugunu hayal ettigim aletinde.Icimde oldugunu, beni hayvan gibi becerdigini dusunuyorum,sirilsiklam oluyorm, sonra zaten dikkat mikkat kalmiyor bende. bir keresinde montumu uzerine atip adamin gozlerinin icine baka baka derste masturbasyon yaptim,siddetle bosaldim.Inlemelerimi icimde tutabilmek icin baya bir caba sarfetmistim. Onu boylesine arzularken asla ulasamayacagimi bilmek cok aci veriyordu bir yandan. Bir kac ay boyle onu dusunup kendimi tatmin ederek gecti ama artik dayanamiyordum,bir sekilde hocamla yatmaliydim.Onun altinda,ustunde,yaninda inlemeliydim.

Ben boyle yanarken onda hicbir sey yoktu. Ne bana baktigini goruyordum ne de davranislarinda bir degisiklik. SAdece yabanci ogrenci oldugum icin arada bir alistin mi, seviyor musun burayi gibi herkese sordugu sorular soruyordu. Tabi ben her firsati degerlendirip alisamadim, yalnizim,arkadasa ihtiyacim var filan diyordum. Neyse asil olaya gecetim uzatmadan.Bir gun bir konuda o hocama danismam gerekti.Randevu verdi bana, su saatte ofisime gel dedi. Ben tamamen umitsiz oldugum halde yine de cok seksi giyindim gitmeden once. Kisacik bir etek,altina ten rengi incecik bir corap, onun altinda siyah dantelli seksi kilodum (sanki gorecek gibi), uzerimde askili daracik bir bluz.Goguslerim zaten cok guzeldir, insanin agzini daha bir sulandiriyordu o giydiklerimle.Vakti gelince gittim ben odasina ama normalde adami cok arzuladigimi belli edecek sekilde baktigim halde gayet ilgisiz bir bakis ve tavir takindim bu sefer. Beni gulumseyerek karsiladi, gel dedi, iceriye girdim oturdum. Odanin kapisini acik birakip o da karsima oturdu. her sey normaldi,bir iki dakika nasilsin, ne yapiyorsun muhabbetinden sonra bir saniye dedi,ayaga kalkip kapiya yoneldi.kapiyi kapattigi anda kalbim yerinden cikacakti benim,

sonra KLIK sesini duyar duymaz ayaga firladim farkina bile varmadan. kapiyi kilitlemisti! ben ayakta kalakalmis bir halde bakarken bana yaklasti, ne oluyor cumlesi agzimdan dokulurken “istedigin bu degilmi? seni sikmemi istemiyor musun” dedi. anadilim gibi konustugum ingilizceyi tamamen unuttum, sadece adamin yuzune baktim bos bos. beni bir anda belimden kavradi kendine cekip atesli bir opucuk kondurdu dudaklarima. cekilip yuzume bir daha bakti “ben de seni sikmek istiyorum” dedi. zaten kucuk bir bayan oldugumu soylemistim,onun kollarinda daha da kuculdum sanki.beni bir anda cevirdi yuz ustu masasina yatiriverdi.bunlari o kadar hizli ve seri bir sekilde yapiyordu ki karsi koymak istesem dahi yapamazdim.bir eli memelerime uzanmis hayvan gibi sikiyordu. bir saga bir sola.ik**en fazla eli olsa sika sika patlatacak gibi vahsiydi.oteki eliyle de zaten kisacik olan etegimi iyice belime kadar cekti amimi avuclamaya basladi.ben o zaman anladim ne oldugunu.aylardir istedigim adam tarafindan sikiliyordum nihayet.henuz 20 yasindaki gencecik bedenim 55 yasindaki adamin altinda zevkten inliyordu ve daha zevkli dakikalarin benu bekledigini biliyordum

.kilotlu corabimin amima denk gelen kismini tek bir hareketle parcaladi,yirtigi iyice genisletti. gotum tamamen aciktaydi simdi.gotumu de serte avucladitan sonra nihayet amima geldi sira.once hafif hafif kilot uzerinden oksarken bir anda yana cekti kilotu ve artik bacaklarimdan akmaya baslayan sivilarimi her yanima buladi eliyle.ben bu sirada yuzum masaya bastirilmis oldugundan ve uzerimde onun koca govdesi oldugundan hareket bile edemiyordum sanki tecavuze ugruyordum.sonra icimde fazla kalin olmayan bir sey hissettim. Bir parmagini sokmustu. Parmagini bu kadar guzel kullanan bir erkegim olmamisti daha once!Zevk alacagim noktalari o kadar iyi biluyorduki sikine gerek bile duymayabilirdm.5 dkaika kadar amimi parmagiyla siktikten sonra kemer sesi duydum.Vakit yaklasiyordu sonunda.

Amimin dudaklarinda hissettigim sey kalbiumi yerinden cikarabilirdi.Siki tam hayallerimdeki gibi kocamandi!Hem uzun hem kalindi.”Canin biraz yanacak bebegim” dedi kulagima egilip.Ben yine bir sey diyemedim ama o anda degil o sik, onun gibi iki tanesini ayni anda alacak kadar islakti amim.Tam deligimin uzerine koydu basini,bir iki saniye nefes almam icin durdu,agzimi eliyle sikica kapatti ve bir anda kokledi hepsini.Agzimi kapatmasaydi atacagim ciglikla butun binaya ne yaptigimizi ilan edebilirdik.Siki cok buyuk oldugu icin canim yandi biraz ama aldigim zevkin yaninda lafi bile olmaz.O kadar sert sikiyorduki beni cikan ses eminim disaridan duyulmustur.Iki eliyle iki mememi avucladi oyle sikmeye devam etti.Hayattimda daha fazla zevk aldigim bir an hatirlamiyorum.5 dakika boyunca hizli ve sertce sikti,benim aldigim zevk yada aci umrunda bile degildi ve bu beni dahada azdiriyordu. O kibar adamin hic oyle hayvan gibi sikisecegini hayal etmezdim.Adeta tecavuz ediyordu.Arka arkaya bosaliyordum.

Sonra o kulagima tekrar egilip korunuyor musun dedi.Agzimdan ilk kelime cikti o zaman, yes diyebildim nefes nefese.ben bunu dedikten 10 saniye sonra patladi icimde ,sicacik yayildi dolleri.Memelerimi birakti, sikini icimden cikarip beni artik yapistigim masadan kaldirip kendine cevirdi.Gozlerimin icine bakip my turkish bitch (benim turk orospum) dedi ve kafami bir anda tutup asagi indirdi.gozlerime inanamadim.az once icime aldigim sey bu muydu!!! sikmeden once gorseydim kesinlikle cesaret edemeyecegim buyuklukte bir seydi.ve daha az once bosaldigi halde dimdik semsertti hala.Agzima aldim vakit kaybetmeden. yarisi ancak girebildi zaten.Saclarimdan tutup sertce agzimi sikti.Bogulacak gibi oluyordum ama hic aldirmadan devam ediyordu o.sanirim bes dakika boyunca emdim,yaladim,isirdim,disledim her seyi yaptim ama doymuyordu yine de.artik agzimi acik tutacak halim kalmamisti ki bir anda kafami geriye cekti, sikini tutup yuzume fiskirtti bu sefer dollerini.daha az gelmisti bu defa ama yine de hayran kaldim bu kadar kisa zamanda iki defa bosalabildigi icin.Iste simdi sonmustu siki ve az once beni cildirtan o degilmis gibi masum masum sallaniyordu onunde.

O anda hocam hic beklemedigim bir sey yapti.beni kalcalarimdan tutup bu sefer sirt ustu masaya yatirdi ve az once siktigi amimdan akan dollerini diliyle temizledi. Birkac dakika boyunca yaladi,emdi amimi.SOnra geriye cekildi ve “bugunluk gorusme bitmistir.ama bence senin sorununu tamamen cozmek icin birkac defa daha bulusmamiz gerekiyor,konusmadigimiz konular kaldi” dedi ve benim o ana kadar suratima yapisip kalan saskin ve salak ifade yerini kocaman bir gulumseyemeye birakti.kilotumu giydim, corabim artik paramparca odlugu icin cikardim.ustumiu basimi duzeltip sadece thank you diyebildim ve ciktim disariya.bu olay gecen hafta oldu ama saskinligi hala uzerimde.hocami bir defa derste gordum ondan sonra,azcik utandim once ama sonra onun bana anlamli anlamli gulumsedigini gorunce bende gulumsedim.ikinci roundi heyecanla bekliyorum:)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

ilk anal

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

ilk anal
universite yıllarından tanıdıgm bi kız var face den arada konusuyoruz ama gorusmemıstık hic adı yeliz nyse mezun olduk ıkımızde farklı ıllerdeyız bıgun yuzyuze bulusmaya karar verdık. yelızle sahilde bulustuk ılk ızlenımımı anlatıyorum 1 60 boylarnda balık etlı beyaz tenlı bı hatun. yelızle bazen telefonda konusurken sınıfındakı butun kızların ılıskı yasadııgnı hatta bakıre olanların bıle anal yaptıgından bahsederdı

yelıze sen hıc yaptınmı dedıgımde anal hıc deneyımım olmadı ama cok dınledım bızım kızlardan dıyodu. Ama adım gıbı bılıyorum denemekde ıstıyo.. yelızıde cam de gormustum dolgun kalcalı bı kız.. nyse yelızle bulustuk bıraz dısarda gorustuk bıseyler ıctık yelız aynı zamanda dansa da meraklı okulun topluluklarında dans etmıs falan bende bıseyler bılıyorum hadı bıraz dans edelım dedım. nerde edıcez dedı ben bı yer ayarlarım gel dedım eve gıttık

gırdık yelızle eve ıste ceketlerı falan cıkardık yaklastık dansda baya yakın bı dans salsa nın bı turu ıster ıstemez vucutlar deyıyo bırbırıne tabı benım dalga yavastan kalkmaya basladı oda hıssedıyo farkındayım bende sıkıca cekıyorum yelızı kendıme arada belınden assagı dogru elımı kaydırıyorum falan bu dans ıcın kalcalı bu hatun olmak lazm dıyorum zaten oyleyım dıyo

bı dk dedım bakıyım gercekten oylemısın ben oturdum koltuga gel dedım onumde dur. arkanı don dedım neden dedı sen don dedım bakıcam. dondu arkasını etegını bıraz kaldırdım yapma falan dedı dur bakıcam sadece dedım kaldırdım kılodu arasına alırımısın anlasılmıyo boyle dedım yavasca arasına aldı ama oyle bır got varkı bembeyaz dolgun yanakları bellı. burda rahat bakamıyorum gel benmle dedm gozlerını kapat. kapattı yelızı kucakladım bı anda gulmeye basladı oldugmz yerde donmeye basladım yapma basım fena falan dedı dogru odama gıttık bunu yataga yuzustu yatırdım bende ustune yattım.

etegınıde camasrınıda ındırdım ıyıce hıc bısey demıyo yelız sesı cıkmıyo. hatrlıyomusun dedım senınle konusuyoduk bende hıc anal yapmadım sende dedım. evet dedı denemk ıstermısın dedım bı dk dedı lavaboya gıttı cantasını da aldı yanına ıcımdem dıyorm bu neden gıttı smdı bı geldı got delıgı bembeyaz kremlemıs. bu ne dedım kızlar boyle daha rahat gırer dıyolardı yoksa zor oluyomus dedı. tabı benmkı sopa gıbı o anda tmm dedım o zaman kalcalarını kaldır bıraz yelız kaldırdı kalcalarını sıkımı delıgıne dayadım bastırıyorum gırmıyo oyle dar kı.. nyse tuttum kalcalrını bastırıyorum kafası bıraz gırdı yelız bı cıglık bastı ahh dıye poposunu gerı cektı napıyosun kacırma gotunu dedım cok acıyo yok ben dayanamam buna dedı yattı yataga gel dıyorum yok gelmıyo nyse ustune cıktım azına al o zaman dedım yelız aldı yalamaya basladı sakın azıma bosalma dedı sıkımı tassaklarımı heryerımı yalattım bosalmama yakın azına alsana tekrar dedım alır almaz da azına fıskırttım ne kadar varsa. ılk basta ıgrenıyo gıbı yaptı ama sonra gulmeye basladı nyse o gun sıkemedım yelızı gotunden aksam telefonda konusuyoruz yatakda olanları ne dese begenırsınız ben domaldım sen sıkemedın demezmı. vay amk dedım ıcımden yelızle dıger hafta sonuna sozlestık

yelız geldı eve kendısı kapıda karsıladım bıseyler ıctık gel dedım oda da oturalım odaya gecınce sarıldık bırbırımıze yelızı hemen soymaya basladım ustunu cıkardım kocaman goguslerı var kalcaları harıka kocaman hemen cıkardım sıkımı egıl dedım azına verdım bu sefer yabancılk cekmıyo dırek yalamaya basladı domal dedım kremsız olmaz dedı bu sefer sen sur dedı. aldım kremı hem sıkımı hem yelızın gotunu ıyıce kremledım bu sefer yere ın dedım sert zemınde sıkıcem kafaya koydum yerde domaldı ıyıce gotunu kaldır havaya dedım sıkımı dayadım delıgıne yavas yavas ıttırıyorum kafası buyuk benımkının baya zor gırdı kafası ama gırınce oda bende rahatladık sonra gerısını kaydırdım ıcıne zaten yelız yavas yavas ınlıyo bı ıkı dk oyle gırıp cıktım cok sokma lutfen dıyo ama ben kuduruyorm zevkten uzan dedım yuzustu bu yavasca uzanıyo benım sıkım ıcınde bende ustune yatıyorum bu tamamen yatınca uzerıne oyle bı abandım kı yelız ahhh yavassss lutfen yavas demeye basladı ben durmuyorum tabı kokleye kokleye sıkıyorum nolur cııık cııık dıye bagırıyo kalkmaya calısıyo bende abnıyorum ustune nolur cıık dıyo altımda bı ıkı dk da oyle sıktım yelızın gotune bosaldım ne varsa. sıkımı cıkardım yelıze bı baktım kıpkırmızı olmus gel dedım gel buraya yelızın gotunden cıkardıgım sıkımı tekrar yelızın azına verdım ıyıce yala temızle dedım yelız oyle aldı azına sonra evden cıktık

aksam telefonda konusurken noldu sıkemedın dıyodun nasıl sıkıyorum anladınmı smdı dedım. gulmeye basladı anladım evet dedı ıyı boyle yarrak yıyemessın bı daha dedım olsun dedı kucuk olup hıssetmemektense buyuk olsun acıtsın daha ıyı dedı. yelızı bı dahakı randevuda neler beklıyo bende blmıyorum su an 🙂

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

ALMANYADA(ALINTI)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

ALMANYADA(ALINTI)
Merhaba, ben İzmirden Aysel, 38 yaşındayım ve evliyim. Çevremde herkes tarafından beğenilen bir bayanım. Almanya München doğumluyum ve 18 yaşıma kadar Almanyada yaşadım. 18 yaşıma geldiğimde ailemin Türkiyeye kesin dönüş yapmasıyla İzmire yerleştik. 19 yaşıma geldiğimde şimdiki kocam ile tanıştım ve sevişerek evlendik. 32 yaşıma kadar kocam ile dopdolu bir sex yaşantımız oldu. Kocam ile sexs konusunda her türlü fantaziyi yaşadım. Sadece kocamla olmak şartıyla, sexste herşeyi denedim. Buna ağzıma almak ve götten sikişmek de dahil. Ama son 6 yıldır eskiye nazaran daha az seks yapıyoruz kocamla.

Kocam Almanyaya daha hiç gitmemişti ve Almanca da bilmiyordu, yinede Almanyayı çok merak ediyordu. Bayram tatilinde kocam Almanyaya seyhate gidelim dedi. Bende uzun süredir gitmediğim ama dilini de unutmadığım Almanyayı yeniden göreceğim için, büyük bir mutluluk duydum. Pasaportları, biletleri ve oteli ayarladık. Ertesi hafta genç kızlığımı yaşadığım Almanyada München’de idik. Kocam hep otelde kalmak istemiyordu, çıkıp biryerleri gezelim deyince, çıktık, önce güzel bir restaurantda yemek yedik, kafaları bir güzel bulduk, ondan sonra discoya gittik. Discoda biraz eğlendikten sonra kocam, “Farklı bir yerler yok mu, daha heyecanlı biryerlere gidelim.” dedi. Benim aklıma Fin Hamamı geldi. Orada değişik fantazi yaşayabilirdik.

Bir taxi çevirip, taxiciden bizi Fin Hamamına götürmesini rica ettik. Taxici bizi Münchenin biraz dışında bir yere götürdü. Hamama geldik, receptionda girişi ödedik, bize bir kabin anahtarı verdiler, soyunmaya gittik. Soyunduk, kabindeki havlulara sarınıp çıktık. Hamam kısmına geçince kocam şaşırdı, çünkü herkes mal mülk ortada çırıl çıplak dolaşıyordu. Kocam “Ne yani, şimdi bizde mi bunlar gibi dal taşak, am göt açık dolaşacağız? Ben utanırım!” dedi. Ben “Boş ver utanma, buranın adeti böyle, hem sen demedin mi farklı bir yere gidelim diye.” dedim, çıkıştım kocama. Kabine döndük, anadan doğma soyunup geri geldik. Önce soğuk suda yıkandık, ardından sıcak su olan bölüme girdik, sonra tekrar soğuk su bölümüne. Sadece bizim oramız buramız traşlıydı, bizim dışımızda herkeste bir karış kıl vardı. Kocam yıkanan Alman kadınların kıllı amlarına bakarken, bende kıllı yaraklarını sallandıra sallandıra dolaşan Alman erkeklerine bakıyordum.

Yarım saat falan yıkandıktan sonra, baktık yıkanan çıplak bir şekilde, kapıda ‘Club’ yazan yere giriyor. Merak edip biz de girmeye karar verdik. İçeriye girince birkez daha şaşırdık, Club denilen yer meğerse grup sexs yapılan ‘Swinger Club’ imiş. Geçtik bara oturduk. Zaten yabancı olduğumuzu anlıyan kadınlar ve erkekler hemen bize yanaştılar. Ben kocamın Almanca bilmediğini anlattım. “Önemli değil.” deyip iki sarışın Alman kadın kocamı aldılar ve bir odaya doğru sürüklediler. Kadınlara kocamı mümkün olduğu kadar oyalamalarını söyledim. Alman kadın da “Sen merak etme, enaz 1 saat sikişiriz kocanla.” dedi. Kocam Almanca anlamadığı için yüzüme “Noluyoruz ya?” gibisinden garip garip bakınca, “Keyfine bak kocacım, 1 saat sonra barda görüşürüz.” dedim.

Kocam kadınlarla gidince, 3 tane Alman erkek de beni başka bir odaya götürdüler. Artık rüyalarımı süsleyen grup sexsi yapabilecektim, hemde kocam yanımda olmadan. Odaya girince 3 erkek tarafından her yerim ellenmeye başladı. Müthiş tahrik olmuştum. Birisi amımı yalamaya başlayınca kendimi salıverdim. Biri sikini ağzıma verdi, diğeri de göt deliğimi yalamaya başladı. Aman tanrım ne müthiş bir duyguydu bu. Bugüne kadar sadece kocamın ellediği vücudum şu an 3 Alman erkek tarafından yeniden keşfediliyordu. Müthiş bir orgazm yaşamaya başladım, ardı ardına boşalmaya başladım. Çok değişik bir duyguydu bu, daha önceden hiç tatmadığım bir duygu. Sikini kaldıran ağzıma vermeye başladı. Sırayla üçüde ağzıma boşaldılar, ağzım yüzüm sperm ile dolmuştu.

Ağızıma ilk boşalan sönmüş sikini tekrar ağzıma verdi, ötekisi kocaman bir dildo getirip amıma sokmaya başladı. Üçüncüsü de arkama geçmiş götümü parmaklıyordu. Tarifi imkansız müthiş bir zevk alıyordum. Az sonra arkamdakinin siki yeniden kalkmıştı ve sikiyle götümü zorlamaya başladı. Götüm biraz acıdı ama yarısına kadar içime alabildim, yavaş olmasını söylediğim halde kalanını birden kökledi. O anda gözlerimde şimşek çaktı, fakat az sonra alıştım, zevkten kendimden geçtim. O üç Alman sırayla hem amımı hem götümü, yarım saatten fazla siktiler. Sikilmekten dermanım kalmadı. Tam bitti dediğim anda içeriye, bornoz giymiş, iri kıyım bir Alman geldi, elinde esrarlı bir sigara vardı. Clübün sahibiymiş. Sigarayı yaktı bana ikram etti, “Çok kaliteli bir ot, dene.” dedi. Gençlik yıllarımdan biliyordum, esrarlı sigarayı aldım, bir kaç fırt çektim, bir anda kafam full oldu, her tarafım uyuştu.

Az önce beni sikenler kenara çekildiler esrar içmeye başladılar. O yeni gelen Clübün sahibi, tam çam yarması gibiydi, zebellah gibi, benim enaz iki mislim biri. Benimle sevişmeye başladı. Her tarafımı yalıyordu. Üzerindeki bornozu çıkarınca şok oldum, siki kalkık değildi sallanıyordu, fakat çok büyüktü. Sikinin gövdesi abartısız bileğim kadar kalındı, kafası ise aynı büyük bir mantara benziyordu. Bu hali üstelik sönük hali idi. Biran kalkık halini düşündüm, o an korktum ve titremeye başladım. O ise beni yalamaya devam ediyor, dilini her tarafıma sokuyordu. Ama ben hala gergindim. Sonra sikini ağzıma vermeye çalıştıysa da ağzıma girmiyordu. Telaşlanmıştım, ağzıma girmeyen bu büyük sik amıma nasıl girecekti. Sakin olmaya çalıştım ve sikinin kafasını bir süre yaladım. Siki elimde daha da büyümeye ve kalınlaşmaya başladı, resmen sikinin damarları çıktı. Bir yandan da düşünüyordum, böyle bir yarağı birdaha nerde bulacaktım?

O bu arada amımı yalamaya ve emmeye başladı. Amıma dilini sokup çıkardıkça biraz da olsa rahatladım. Amım sulanmaya başlamıştı, orgazm öncesi gibi zevk alıyordum. Ne olursa olsun o büyük yarağı içimde hissetmek istiyordum, “Los fick mich!” diye inleyerek yalvarıyordum Almana. Beni dört ayak, köpekleme pozisyonuna getirdi, bacaklarımı ayırdı, arkadan sikini ağır ağır amıma sokmaya başladı. Sikinin mantar gibi kafası amımın içinde biryerlerimi genişlete genişlete ilerliyordu. Sanırım yarısına kadar anca girmişti, çünkü vücudu kalçalarıma değmiyordu. Bir süre gelip gittikten sonra, birden tamamını soktu. Yarağı amımı boşluk bırakmadan doldurmuştu. Müthiş bir duyguydu, üst üste orgazm oluyordum. Amımdan akan sıvılar sayesinde Almanın o koca yarağı amıma rahat rahat girip çıkıyordu artık.

Ben boşalmıştım, onunda boşalmasını beklerken, birden kenarda duran dildoyu aldı, dildonun ucuna ve götümün deliğine kaydırıcı sürdükten sonra, dildoyu ağır ağır götüme soktu. Dildo bildiğimiz normal dildolara benzemiyordu, ucu inceydi fakat arkasına doğru boğum boğum kalınlaşıyordu. Her boğum girdiğinde biraz bekliyor, sonra dildoyu götümün içinde döndürerek diğer boğuma kadar sokuyordu. Her boğum girdiğinde büzüğüm biraz daha genişliyor ve uyuşuyordu. Son boğumu da götüme sokup, içimde biraz dönderdikten sonra, dildoyu yavaş yavaş çekmeye başladı. Dildo çıktıktan sonra büzüğümün kapanmadığını hissettim. Amımdan sikini çıkardı ve götümün deliğine dayadı. Kocam ile de götten sikişirdim, ama kocamla hiç böylesine değişik bir sikiş yapmamıştık. Çok tahrik olmuştum, heyecanla Almanın bilek gibi yarağıyla götümü sikmesini bekliyordum.

Yüklenip birden bütün kuvveti ile bastırdığında sanki bacaklarım ikiye ayrılmıştı, kımıldayamadım, nefes bile alamadım. Nasıl oldu anlayamadım, o koca yarak bir seferde yarısına kadar girmişti. Az sonra hepsini götüme sokmaya çalışırken ben acıdan ağlıyordum ve “Nein! Nein! Stop!” diyordum. Dinlemedi, biraz daha yüklendi ve geriside girdi götüme. Her nekadar kıpırdamamasını, canımın çok yandığını söylediysem de, bir süre bekledikten sonra insafsızca gelip gitmeye başladı. Gittikçe de hızlanıyordu, acıdan nerdeyse bayılmak üzereydim, bu işin bir an önce bitmesi için dua ediyordum. Bir süre daha gelip gittikten sonra götüme öyle bir boşaldı ki anlatamam. Boşalması rahat iki dakika sürdü. Sikini götümden çıkardığında götümde resmen bir boşluk hissettim. Beni ayağa kaldırdığında ise göt deliğim tam kapanmıyordu ve spermler bacaklarıma doğru süzülüyordu.

Bana temiz bir havlu verdiler, havluya sarındım ve direk banyoya gittim. Yıkanıp çıktım ve bara gittim. Kocam çoktan gelmiştir ve barda beni bekliyordur diye tahmin ediyordum, fakat yoktu. Nihayet onbeş dakika sonra göründü. Kocam o iki Alman kadının ortasında, ikisine de sarılmış, keyfine diyecek yoktu. Alman kadınlar kocamı bana teslim edip gittiler. Kocamı hiç böyle mutlu görmemiştim. Hemen anlatmaya başladı, “Ya bu Alman karıları müthiş sikişiyorlar, bitirdiler beni valla. Eee, sen ne yaptın karıcığım, anlat.” dedi. Kocamın keyfine limon sıkmak istemedim ve yalan söyledim, “Yok yaa, Alman erkeklerinde iş yokmuş, zaten ufak tefek bir tanesiyle sikiştim. O’da doğru dürüst sikemedi bile, çabucak boşaldı, birşey anlamadım. Nerdeyse bir saattir barda seni bekliyordum.” dedim. Kocamın göğsü kabardı, “Herkes benim gibi sikemez ki karıcığım.” dedi.

Zavallı bilmiyor ki, üç Alman beni aynı anda nasıl sikti, hele dördüncüsünde bilek gibi bir yarak olduğunu ve amımı götümü nasıl dağıttı. “Haklısın kocacığım, herkes senin gibi sikemez!” dedim. Ordan ayrıldık, otele gittik ve yattık. Ertesi gün kocama, “Alışverişe çıkıyorum.” deyip kendisini otelde bıraktım ve doktora gittim. Doktor, enaz yedi sekiz hafta anal ilişkiye giremeyeceğimi söyledi. Türkiyeye dönünce, tam iki ay doktorun verdiği kremleri sürdüm götüm öyle iyileşti. Şu anda kocam ile tekrar anal ilişkiye giriyorum, fakat biryandan kocamın sikinin normal boyutlarda olmasına seviniyorum, öte yandan da Almanyadaki olay aklıma geldikçe, yine o yediğim Alman yarağı gibi, mantar başlı, kalın, damarlı yarak yemek istiyorum!

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Balıkesirden Evli Sevgilim Ve Ben – 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Balıkesirden Evli Sevgilim Ve Ben – 1
Slm Ben onur Balıkesirde yasiyorum 37 yasında evli biriyim Biliyorum evli birinin arayis icinde olmasi hic hos birsey degil ama evli olupta hayatinda bircok eksiklik olan kisiler beni cok iyi anlayacaklardir. Guzel bir sosyal cevre aile ve iliskiler olmasina ragmen dısaridan cok mutlu gorunmeme ragmen icimde yanginlar vardi cinsel hayatimiz cogu evlilikte oldugu gibi cok sıradan sanki gorev gibi yapılan birsey olmustu hani evliyim yapmaliyim yapalim bitsin tarzinda tabiki kabul etmek gerekir erkek yada kadin farketmez her insanin sekse bakıs acisi hayatindaki onemi farklidir kimi icin birinci siradayken kimi icinse olmasada olur seklindedir bizim evliligimizde bu sekildeydi . Zamanla ne kadar ugrastıysamda bu durumu degistiremedim .
İnternet ve bilgisayarla birlikte bende bazi arayislar icine girdim Sosyal medya sayesinde bir hanimla tanıstım ismi hulya idi (tabiki gercek ismini yazmiyorum ) Hulya benim gibi evli 43 yasında 163 boy 73 kilo balıketli hos bir hanimdi cok guzel oldugu soylenemez bircok insan icin ama zaten benim icin fiziksel guzellikten daha onemli olan hissetmek uyusmak tenine dokunabilmek daha onemlisi ruhuna dokunabilmek .Hulya ile onceleri havadan sudan sohbetler ediyorduk daha sonra birbirimize guvendikce daha ozel konulardan konusmaya basladik . Hulyada benim gibi ilgisizlikten sikilmis doya doya cinsellige ac biriydi esiyle erken yasta evlenmis kaba saba bir adamla bir omur geciriyordu esinin kendisinin isteklerine arzularina asla onem vermedigini zoraki bir evlilik surdurdugunu soyluyordu.aslinda cinselligi cok sevdigini doya doya fantezilerle birlikte sevismek istedigini doymak doyurmak istedigini belirtiyordu Artik hemen hergun internetten birbirimizle sohbet ediyor fantezilerimizden isteklerimizden konusuyorduk .Sehrimizin kucuk bir sehir olmasinden ve ikimizinde evli olmasi cekindigimiz korktugumuz cok sey olmasindan dolayi bulusmak istesekte cok cesaret edemiyorduk.
Zamanla birbirimizi tanıdık ve guvendik artık yazısmalarimiz yetmiyor birbirimizi deli gibi arzuluyor ama ikimizde hayatımıza bir zarar gelmeden kırmadan dokmeden birşeyler yasamak konusunda anlastık.Hulya ile kamerada sohbet edip birbirimizi tatmin ediyorduk ama artik yetmiyordu o benim vucudumu ben onun vucudunu defalarca gormustuk bulusmadan once belki size garip gelecek ama cok degisik bir olay yasadik tatlari kokuları cok severim cinsellikte icine girip cıkmak degil saatlerce opmek yalamak dilimle doymak doyurmak isterim Hulyaya sik sıik amini yalamak istiyorum kokunu istiyorum derdim ve birgun onu kilodunu bana vermesi konusunda ikna ettim 3 gun boyunca aynı kilodu giymesini istedim ve bu 3 gun boyunca musait oldugumuzda karsilikli olmadigimizda beni dusunerek masturbasyon yapacak onun o guzel amcıgının kokusu tadi kilodunun uzerine sinecekti Gorusecegimiz gun yine kamera actik onu nasil sikmek istedigimi konusurken hulyada kilodunun uzerinden amini parmakliyordu zatan bir iki gundur ayni kilodu giydiginden ve o an cok azmis sekilde karsilikli konusmalarimizdan kiloduundaki islakligi kameradan gorebiliyordum Oda Bende kameradan iccamasirimiza bosaldik ve simdi hic gorusmedigim hulya ile camasirlarimizi degis tokus edecektik bu dusunce hulyayi cıldırtıyordu kocasi onunla dogru duzgun sevismezken bir erkegin kendisinin kirli kilodunu amcıgını kokusunu tadini deli gibi arzulamasi onu cok tahrik ediyordu Esiyle sadece msiyoner pozisyonda sikistiklerini esinin birakin amini yalamayi goguslerini bile opmedigini soyluyordu Neyse kamerada bosaldiktan sonra camasirlarimizi cikarip yanimiza alacak ve balikesirdeki bir giyim magazasında 1-2 dakika gorusecek ve camasirlarimizi birbirimize verecektik 1 saat sonra bulusmak uzere ayrldik bu fantezi sebebiyle bosalmis olmama ragmen inanin aletim hic inmedi arabama binim bulusma yerine gidince sikimi saklamak zorunda kaldim alısveris magazasina girip onu kıyafetlere bakarken gordugumde heyecandan olecek gibiydim oda beni gordu yuzu hafif kızarmıs ama o kadar istekli bakiyordu ki anlatamama sabah saatleri oldugundan magazalar tenha idi elime bir kazak alip giyinme kabinlerine dogru yurudum beni takip etti kabinin onunde ben elimdeki poseti ona oda bana verdi ayrılacagimizi sanirken bekle diye isaret ettim ve kabine girdim en dipteki kabinde pantalonumu cıkardim boxer imdan aletim con net gorunuyordu Hulya kabinin onunde bekliyordu sanki kocasi yakini kıyafet deniyor oda bekliyor gibi magazanin tenhaligindan cesaret alarak kabinin kapısını araladim beni sadece oradaki hulya gorebiliyordu onun getirdigi poseti alarak actim beyaz kilodunu elime aldim hulya heyecan icinde beni izliyordu hulyanin biraz once bosaldigi sırılsiklam olmus kilodunu onun gozelrinin icine bakarak burnuma goturdum amcıgının degdigi ıslattıgı agını doya doya kokladim bir elimde kilodu vardi bir elimlede gorebilecegi sekilde sikimi boxer imdan cikardim yay gibi fırladi saniyorum oradan damarlarini bile gorebiliyordu kocasindan baska kimseyle olmamis simdiye kadar cinsellikten dogru durust zevk bile almamis hulya simdi yabanci bir adamin biraz once kendi uzerinden cikan kilodu koklayarak sikini sivazlamasini izliyordu amciginin muhtesem kokusunu içime cekiyor deli gibi sikimi oksuyordum dilimi klodundaki islakliga surdum tadi muthisti Hulya iceri dalmamak icin kendini zor tutuyordu dudaklarini islatip kemiriyordu kapali biriydi ama daha fazla dayanamayıp sadece bir kac saniyeligine elini onune attıgını gordum ama korkarak cekti ortamdaki atesi inanin size anlatamam bende onu iceri cekip deli gibi sikmemek icin kendimi zor tutuyordum kilodu burnumda 3-5 dakika sonra deli gibi kasilmaya basladim hulya izliyordu ve deli gibi sarsilarak bosaldim sanki hic bitmeyecek gibi dollerim kabindeki aynaya carpıyor ben sarsilarak bosaliyordum hulyada sanki kendinden gecer gibi beni izliyordu sonra kabinin kapisini kapatip orayı temizledim ve onun kilodunu laarak ciktim ama Hulya disarida degildi Eve gelip hemen internete gectim hulya bir sure sonra nete geldi kamera actik sen delisin diyordu Benim amcigimi koklaman dilinle tadina bakman ve o kadar sertlesmis olman beni cildirtti diyordu neden beklemedigini sordugumda artik dayanacak gucunun kalmadigini ve bir an once eve gidip bosalamk istedigi icin kosar adim ayrildigini anlatti esiyle sikisirken bile o magazadaki olanlardan aldigi zevk kadar bir zevk almadigini ve gozlerimde esinin gozlerinde 20 yildir gormedigi atesi ve arzulamayi gordugunu soyledi Eve gelince oda benim bosalmıs oldugum kilodu koklayarak neredeyse kendine dokunmadan bosalmıs sarsilarak Biliyorum hikayem uzun oldu ama inanin bu kadar degil Hulya ile boyle birşey yasadiktan sonra artik gorusmemiz kacinilmaz olmustu onuda bir sonraki hikayemde anlatacagim eger begeni gelirse 🙂 benim instagram adresm : onurblksr_1010 isterseniz oradan mesaj atabilirsiniz eklemenize gerek yok yada darkwater06@hotmail.com adresine mail atarsaniz donus yaparim Balikesirden heryastan Kadinlardan mesaj bekliyorum biliyorum cekindiginiz korktugunuz bircok sey var ama inanin bende sizin gibiyim taniyin guveneceksiniz denemekle ne kaybedersiniz Baska sehirlerden arkadas olmak sohbet etmek isteyenler olursa bekliyorum Bu yasadıgım ve yazdigim fantazilerin sadece kucuk bir kısmı gozlerimden sizi ne kadar arzuladigimi gormek istemezmisiniz

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Sabunlayıp sokunca deliğim alıştı

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Arkadaşımla evde takılıyordum yaz tatili olduğun boştuk zaten evdekiler teyze.
info de çalışınca akşama kadar vakit var bilgisayarda zaman geçiriyorduk ama rahat durmuyorduk seks filmi olan sitelere girmeye başladık kim daha fazla boşalacak yarışı yapıyorduk filim izlerken birbirimize çektirmeye başlarken oradan ağza vermeye geçti ondan sonra da sırayla sokma yapmaya başladık ama bursa escort içime alınca alıştım

o zamanlar bende akmıyordu ve o gün öyle bitti.
ertesi gün yine aynı şekilde devam etti.
yine bi gün gittim oyun oynuyorduk ve porno açıp 31 çekmeye başladık sıkılmıştık artık ve birbirimize 31 çekmeye başladık arkadaşım kendini kaptırıp izlediğimiz pornodaki gibi beni elleyip yalamaya escort bursa başladı acemiydi ama yalıyordu ben istemedim ama devam etti ve benimde onun aletini yalamami söyledi

yalamak istemedim çünkü iğreniyordum sonra aletine meyveli krem sürdü ve ağazıma verdi isteksizce yalıyordum ama sonra bende zevk almaya başladım ağazıma boşalmıştı döllerinin ılık boğazımdan aktığını hissediyordum bursa escort bayan sıra beni sikmeye gelmişti canımın acıyacağında kortuğum için istemedim ama yaptıklarımızı başkalarına söylemekle tehtit etti ve beni domalttı göt deliğime sabun sürdü ve sokmaya çalıştı

ucu girmişti ama canım çok yanıyordu benim acı çektiğimi göre göre devam etti iyikide devam etmiş bi süre sonra o acı zevke dönüştü ve aletini iliklerime kadar hissediyordum ve boşalacağını söyledi aletini içimden çıkarıyordu ve çıkarmasını istemedim içime boşaldı çok tuhaf bir his kankam artık kocam olmuştu yaz bitene kadar böyle devam ettik

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ablam ysrrsğımı çok sevdi

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Ablam ysrrsğımı çok sevdi
Merhaba arkadaşlar ben ferhat adanada yaşıyorum 17 yaşındayım ergenliğimin tam ortasındayım 1.76 boyum var köyde çalıştığım içinde fit bir vücuda sahibim.Ablam ise tahminimce 1.70 boylarında 19 yaşında 55 kg var yok ama gögüsleri adım gibi eminimki 85 beden vardır neyse yaşadığım olaya geçelim.Meslek lisesi öğrencisi olduğum için gün gün farklı saatlerde okuldan geliyordum o gün 8 dersim vardı ama ingilizce hocasının raporlu olma sebebiyle 6 ders işleyip eve geldim.Aklımda birşey yoktu herzamanki gibi odama geçip bilgisayar oynayıp 31 çekerim diyordum ablamda sağlık lisesine gittiği için 8 dersi oluyordu herzaman daha 2 saat vaktim vardı hemen bilgisayarın başına oturup porno açtım ve sikimi okşuyordum altımda dar bir eşofman vardı üstten üstten okşadım ve porno izlemenin şahvetine dalmış giderken farketmeden 1.5 saat geçmiş hemen yarrağımı çıkarıp asılmaya başlamıştımki kapı çaldı hemen pornoyu kapatıp kapıya yöneldim fakat altımdaki dar eşofman aklımdan çıkmıştı yarrağım yana yatmış gözle görülecek şekilde duruyordu. Kapıyı açtım karşımda ablam vardı dizlerin hafif üstünde bi etek kırmızı çorap bedenine oturmuş çok çekici duruyordu.Sikimi farketmedi diye seviniyordum yanağımıöpüp odasına geçti bende odama yöneldim 5 dakika falan geçmeden üstünde sadece havlu ile odama gelip ferhat ben banyoya giriyorum gelme tamammı dedi ve gitti evde banyo kilidinin bozuk olma nedeniyle evdeki herkes banyo yapmadan önce söylerdi.Ben odamda oturmuş yarrağımın inmesini beklerken şeytan aklımı çeldi içerde mükemmel bir fizik beni beklerken kendimi neden 31 çekerek tatmin ediyordumki hemen banyoya doğru yöneldim kapının deliğinden içeri baktım fakat küvetinde kapısını kapatmış hay şansıma diye yanarken azgınlığında verdiği cesaretle içeri dalıp direk sikmeliyim diye düşündüm fakat böyle zorla yapmış olurdum onunda istemesini sağlamam gerekiyordu yoksa babamlara söyleyebilirdi.Ne yapayım ne yapayım diye düşünürken aklıma bir fikir geldi o banyodan çıkınca odasına geçicekti büyük ihtimal ve bende odasında büyük dolaba saklanıcaktım dolabı açtığında korktup elleriyle tuttuğu havlusunu düşürtecektim ve vücudunu görmüş olacaktım gittim dolaba girdim beklemeye başladım 3-4 dakika olmadan odanın kapısı açıldı ve biri içeri girdi parkeden gelen seslerden anlayabiliyordum işte tam zamanı diye düşünürken dolabını kapağını açmasıyla bağırmam bir oldu o korkuyla havluyu bırakıp çığlık attı ve vücüdunu tamamen görebiliyordum kocaman memeleri iştahmı açıyor portakal gibi amı beni çıldırttıyordu. Ne yapıyorsun sen diyip yerden havluyu aldı ve hemen kendini havluya sardı bende gülerek istediğim şeyi diyip odadan çıktım yarrağım eşortmanıı delicek gibi olmaya başladı kafası zonkluyordu banyoya geçip 31 mi çeksem diye düşündüm ve banyoya doğru yöneldim içeri girdim kapıyı aralık bıraktım ve kirli sepetini karıştırmaya başladım ve ne göreyim muhtemelen ablamın 10 dakika önce banyo yapmak için çıkardığı siyah kilodu üstü hafif dantelliydi hemen koklamaya başladım mükemmel kokuyor ve beni daha çok azdırıyordu yarrağıma sarıp 31 çekmeye başladım 5-10 dakika çektikten sonra kiloda boşaldım ve yerine koydum banyodan çıkıp içeri gittiğimde ablam televizyon izliyip telefonuyla uğraşıyordu beni görünce çok kötüsün nasıl korktum hayvan dedi bende gülerek karşılık verdim. Ablamın karşısına oturana kadar ne giydiğini faketmemiştim bacaklarını sımsıkı saran siyah bir tayt üstündede göğüslerini kavramış bir penye çaktırmadan bakmaya çalışıyordum fakat bazen göz göze geliyordum benim çavuş yine ayaklanmaya başladı tekrar banyoya gidip rahatlamam lazımdı fakat direk ablamın karşısında oturduğum için dar eşofman sikimi saklayamıyordu birazdaha oturmaya karar verdim telefondan porno resimlerine bakıyordum ve yarrağım eşofmanı delicek gibi oldu ne olursa olsun kalkıcam diyip ayaklandım ve yavaş adımlarla kapıya yöneldim ablamın olduğu yere hiç bakmadım ama emindim sikimi görmüştü hemen odama geçip asılmaya başladımki içerden gelen ferhat sesiyle kendime geldim efendim diye cevap verdim ablam biraz gelirmisin canım diyerek yanına çağırdı hala yarrağım ayaktaydı fakat önemsemeden içeriye gittim ablam az gelirmisin dedi ve yanına oturdum telefondan bir kaç fotoğrafını açarak bunumu atıyım bunumu gibi şeyler söylüyor fakat benim gözler gögüşlerine kayıyordu. onunda yarrağıma baktığına emindim ve abla dedim efendim canım diyerek karşılık verdi senin sevgilin yokmu dedim yok dedi neden dedim eskisinden yeni ayrıldığını söyledi oyüzdenmi bu fotoğrafları bana gösteriyorsun dedim evet canım dedi senin görüşlerini önemsiyorum dedi bende peki abla bu olsun diyerek altında kot şort olan ve üstünde askılı olan fotosunu gösterdim oda tamam canım diyerek yanağımdan öptü beni herzaman yanağımdan öperdi fakat hiç bu kadar uzun süren olmamıştı başka birşey varmı abla dedim oda yok canım birazdan bir kaç arkadaşım gelicek kız kıza oturucaz eğer odandan çıkmazsan güzel olur dedi peki abla diyip odama gittim 10 veya 15 dk sonra kapı çaldı ablam kapıyı açmaya gitti içeri 2 tane hatun girdi biri sarışın diğeri kumraldı ve vücüt yapıları ablamınkiyle aynı gibiydi bunları hepbirlikte nasıl sikerim diye düşünmeye başladm fakat aklıma birşey gelmiyordu 5 dk sonra içerden kahkaha sesleri geldi sessizce odamdan çıkıp kapı deliğine yöneldimki gördüğüm şey beni dondurdu ablam altındaki taytı çıkarmış giymiş olduğu sarı dantelli külodu ile bacaklarını açmış arkadaşı edaya (sarışın olan) fotoğraf çektiriyordu nisa (kumral olan) ise ablamın bacaklarını kavramış daha çok açmasını sağlıyordu benim yarrak göbeğime kadar geldi bu arada yarrağımın boyutu 17cm arkadaşlarıma söylediğimde yaşıma göre büyük olduğunu söylerlerdi. Onları kapı deliğinden izlerken eda ablada üstündekini çıkarıp südyenle kaldı oda südyeniyle fotoğraf çekilmeye başladı içeriye dalıp 3ünüde hunharca sikmek istiyordum fakat terslerler ise ne yaparım diye düşünüyodum ve aklıma bir fikir geldi bizim oturma odası ile mutfak birleşik oyüzden su içmeye diye içeri girip onları öyle yakalamayı planlıyordum ve yaptımda içeri dalıp onlara doğru yöneldim hepsi çığlık atarak açık olan yerlerini kapatmaya çalışıyorlardı bende napıyorsun siz demeden eda ve buse inceden gülerek dış kapıya doğru yöneldiler bende gitmelerine izin verdim ablam ile başbaşa kalmıştık abla napıyordunuz siz diye sorduğumda boşver diyebildi. Fakat hayla taytı ile üstünü kapatmaya çalışıyor üstünü giymiyordu benim dik olan yarrak ablamın gözüne çarpmış olucakki sen odanda napıyordun dedi hiçç oturuyordum dedim hiçde öyle gözükmüyor diyerek yarrağıma baktı bende ergenlik yıllarındayım yapcak birşey yok dedim ablam hala sevgilin yokmu yoksa dedi bende var ama sadece öpüşüyoruz daha ileri gitmiyor dedim ablam peki ama şimdi çıkta üstümü giyiyim sonra anlatırım sana olanları dedi çıkmama ne gerek var giyin hoş görmediğim şeymi dedim ablamda nerde gördünki dedi dolabından çıktığım anı hatırlamıyormusun dedim oda doğru ya diyerek karşılık verdi ayağa kalkıp taytını koltuğa koydu bende diğer koltuğa oturdum ablamı seyrediyordum ve abla diye seslendim efendim canım dedi bi kez dokunabilirmiyim dedim efendimm dedi hafif gür sesle sadece dokunmak istiyorum dedim oda olmaz dedi ayağa kalkıp yanına gittim sadece bi kere diyip elimi bacaklarına attım hayır olmaz diyip ayağını geri çekti ben belinden kavradığım gibi kendime yapıştırdım ablamı sertleşmiş olan yarrağım göbeğine geliyordu eminimki oda azmaya başlamıştı elimi kilodundan amına attım ve yumuşacıktı üstünden okşamaya başladım ablam çıt çıkarmıyordu bundan cesaret alarak elimi kilodunun içine attım direkman amını okşuyor am dudaklarını mıncırıyordum dayanamayıp dudaklara yapıştım ilk önce karşılık vermedi fakat zman geçmeye başlayınca hafiften oda öpmeye başladı ellerim gögüslerini okşuyor dudaklarım dudaklarını isiriyordu boynuna indım yavaşca göğüslerine doğru yöneldim üstündeki tek hamlede çıkartıp attım sonra kendi üstümdeki penyeyide çıkartarak fit ve geniş vücüdumu ortaya serdim direkman gögüşlerine yapıştım südyeni tek seferde çıkarıp meme uçlarını sıkmaya başladım bi memesini yalıyor diğerinin ucunu sıkıyordum ablam hızlı hızlı neefes alıyor bende memelerini sömürüyordum sonra koltuğa yatırdım ve göbeğinden aşağıya doğru yalaarak inmeye başladım amına geldiğimde kilodunun üstünden 2 dk yaladım ve kilodu çıkardım amına yumulduğum gibi ablam inlemeye başladı kafamı amına bastırıyor dilimi daha derine sokmamı sağlıyordu bende dayanamıcak duruma geldim yarrağımı çıkartım amına sürtmeye başladım ablam dur hala bakireyim dedi bende azına uzattım azına aldı sanırım ilk defa yapıyordu ve dişleri yarrağımı acıtıyordu fakat verdiği zevk bunu hissettirmemeye başlamıştı baya islanan yarrağımı hafif sıvazlayıp göt deliğine dayadım fakat girmiyordu tekrar amına yumuldum sert bi şekilde yalamaya başladım bi elimlede orta parmağımı götüne sokuyor genişletiyordum sonra 2 parmağımı sokmaya başladım ve birden kalkıp yarrağımı göt deliğine dayadım dayadığım gibi kökledim ve ablam sert bi çığlık attı ben çığlığı duyunca daha çok azmaya başladım ve sok çek yapıyordum yarrağım yarısına kadar giriyor daha gitmiyordu sürekli sok çek yaparak genişletiyordum ve birdene tüm vücüdumla yüklendim ablamdan sert bi çığlık daha koptu ve yarrağım dibine kadar girmişti zevkten dört köşe olmuştum yavaş yavaş ileri geri gitmeye başladım fakat ilk deneyim olduğundan dolayı boşalmam uzun sürmedi boşaldıktan sonra yarrağımı çıkarıp ablamı ayağa kaldırdım götünden döller dışarı taşmaya başladı banyoya yöneldik suyu ayarladım ablamla birlikte banyoya girdim ablam ağzına alıp kaldırmaya başladı biraz uzun sürdü ama ayaklandı hemen amını yalamaya başladım fakat bu sefer uzun süre yalamadım yarrağımı çıkarıp göt deliğine kökledim ve rahat 15 dakika ablamın çığlıklarıyla kökledim tam boşalacağım zaman yarrağımı çıkarıp azına dayadım ve tüm menilerimi yüzüne ağzına ve burnuna boşalttım ablam gülerek dilini yettiği yerleri yalıyordu o günden sonra okuldan gelince ev boş oldumu ablamla sikişiyoruz ve aldığım zevk pahabiçilemez. şimdi ise satmayı planlıyorum varsa isteyen ulaşabilir burdan 00 32 2 588 99 09 4

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Nasıl yarrak yenir öğrettiler !! 3 bl.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Nasıl yarrak yenir öğrettiler !! 3 bl.
Perşembe ve Cuma günü her zamanki gibi geçti, ama aklımın bir köşesinde hep Durmuş ağa vardı. Yaşadıklarım ne zaman aklıma gelse, kendimi garip hissediyordum. Cumartesi günü sabah erkenden kalkıp yapmam gereken işleri hızlıca bitirdim, ancak babam, “Bana bahçede lazımsın!” dedi. O an çok üzüldüm, aklım dere kenarındaydı. Ama mecburen babamla bahçeye gittim. Öğleye doğru babam, “Sen artık eve git!” dedi. Hemen koşarak yola çıktım, eve gitmeden önce dere kenarına indim. Etrafa bakındım kimse yoktu. Tepeye eve doğru giderken ileride Durmuş ağayı gördüm. Hızlıca koşmaya başladım, beni fark edince durdu. Yanına varır varmaz beni kucakladığı gibi dudaklarıma yapıştı. Artık öpüşmeye alışmıştım, deli gibi öpüşüyorduk. Koşmanın ve öpüşmenin etkisi ile nefes nefeseydim.

“Kız nerede kaldın?” diye kaşlarını çatıp sorunca durumu anlattım. Durmuş ağa da, “Bu böyle olmayacak, şöyle tadına vara vara yapmanın bir yolunu bulmalı…” diye söylenirken boynuma öpücükler konduruyor, elleri ile de minik kalçalarımı sıkıp okşuyordu. Sonra, “Vakit epey ilerledi, sen şimdi eve git, ben bir yolunu bulup sürekli elimin altında olmanı sağlayacağım!” deyip beni bıraktı. O an çok moralim bozuldu. Vücudum onunla olmak, sevilmek, okşanmak istiyordu. Evet, Durmuş ağa başarmış, bu yaşımda beni seks bağımlısı yapmıştı. Mecburen eve gittim.

Akşama kadar çocuklarla oynayıp, evde oyalandım. Yazları sıcak olduğunda akşam yemeğinden sonra ailecek bahçede oturur, annemle babam çay içerlerdi. Saat 22:00 gibi de herkes yatardı. O akşam da her zamanki gibi bahçede oturmuştuk. Ben ufak kardeşimle oynarken, babam, “Birileri geliyor!” dedi. Evimiz tepenin üstünde olduğundan yol gözüküyordu, tepenin aşağısından gelen birileri vardı. Biraz sonra Durmuş ağa ile kahyası Mustafa amca bizim evin önünde belirdiler. Babam hemen içeri davet etti onları. Durmuş ağaya pek bir itibar duyardı babam. Çay falan içtiler. Bu sırada Durmuş ağa sürekli beni süzüyordu.

Biraz sonra Durmuş ağa babama, “Ben bu akşam sana bir şey demeye geldim. Biliyorsun mahsül zamanı geldi. Bağda bahçede çalışan adam topluyorum…” dedi. Babam, “Biliyorum Durmuş ağa, ama benim bahçede de iş çok…” dedi. Durmuş ağa, “Biliyorum, senin kız gelip bizim çiflikte çalışsa?” dedi. Babam, “Bilmem ki beyim, Nilüfer pek bir küçük, yapabilir mi ki?” dedi. Durmuş ağa, “Yok, onu ağır işe sokmayacam. Senin kızın okur yazarlığı var. Kasaları yazsa, benimle birlikte bahçeleri dolaşıp, yapılacak işleri yazsa yeter! 50 banknot haftalık veririm, üstünü başını da alırım!” dedi.

O an babamın gözleri parladı. Ozamanlar babamlar haftada bir pazarda sebze meyve satarlar, bu kadar parayı anca kazanırlardı. Ama ne bilsin garip babam kızını Durmuş ağaya sikilmek için verdiğini. Babam teklifi kabul etti. Annem de bu işe pek sevinmişti. Biraz sonra Durmuş ağa ve Mustafa amca müsaade isteyip kalktılar. Durmuş ağa, “Yarın sabah Nilüfer’i alıp kasabaya götüreceğim, üstüne başına birşeyler alacağım!” dedi. Babam da başıyla olur verdi. Yatmadan önce annemle babam bir sürü nasihat verdiler, söyle çalış, böyle yap, terbiyeli ol falan diye.

Sabah erkenden kalktık, annem beni hazırladı. Biraz sonra da Durmuş ağa ile kahyası araba ile evin önüne gelip, beni aldılar. Köy meydanından da çiftliğin iki işçisini alıp, yola çıktık. Kahya mustafa arabayı kullanıyor, ben ve Durmuş ağa arka koltukta oturuyorduk. İşçiler ise arabanın kasasındaydılar. Yol boyunca hiç konulmadık, ama Durmuş ağa ara sıra entarimin üzerinde bacaklarımı, kasıklarımı okşayıp durdu. Bu sırada önü kabarmştı, sürekli gözüme takılıyordu. Kasabaya varınca Durmuş ağa, “Kahya bizi meydanda indir, sen adamlarla gidip işleri hallet, ben de kızın üstüne başına bir şeyler alayım!” dedi.

Biz meydanda indik, araba uzaklaştı. Durmuş ağa, “Benimle gel!” dedikten sonra hızlı hızlı yürüyerek dükkanların olduğu bir sokağa girdi. Durmuş ağa, “Bak sana güzel elbiseler, ayakkabılar alacağım, ne istersen yiyebiliriz, yeter ki beni mutlu et!” dedikten sonra, birkaç dükkandan 2 tane elbise aldık, daha sonra askılı atlet ve küçük külotlardan aldık. İlk kez normal külot ve atletim oluyordu. Oradan bir lokantaya gittik, hayatımda ilkez bu kadar güzel yemekler yedim. Sonra Durmuş ağa, “Hadi bakalım yavrum, işimiz daha bitmedi!” dedikten sonra yürümeye başladık. Ara sokaklardan birinde, iki katlı güzel bir evin önüne geldik. Durmuş ağa etrafa bir bakındıktan sonra, cebinden çıkarttığı anahtarla kapıyı açtı ve birlikte içeri girdik.

Durmuş ağa benim tedirgin gözlerle etrafa baktığımı görünce, “Burası benim kasabadaki evim, kasabaya inince bazen burada kalırım!” dedi. İçerisi bizim evden çok farlıydı. Beraber üst kata çıktık. Çok güzel eşyalarla döşeli, düzenli bir odaya girdik. Durmuş ağa elimizdeki poşetleri bir köşeye bırakıp, çekyata oturdu. “Hadi bakalım küçük meleğim, ne istediysen yaptım, şimdi sen de erkeğini mutlu edeceksin!” dedi. Ben tam yanına gidecekken, “Orada yavaş yavaş soyun, sana öğrettiğim gibi beni azdıracak şeyler söyle!” deyip, ayağındaki pantolonunu dizlerine kadar sıyırdı ve sikini sıvazlamaya başladı. Ben yaşımın verdiği tüm masumiyetle önce üzerimdeki entariyi, sonra da atlet ve donumu çıkardım.

“Hadi bakalım, şimdi yavaş yavaş kendini okşayıp, söylediklerimi yap!” dediğinde minik göğüslerimi, göbeğimi okşamaya, “Seni çok özledim erkeğim, hadi ye amımı, boşalt küçük yosmanı, sikini yemek istiyorum, sikicim benim!” demeye başladım. Durmuş ağa beni çok iyi yetiştirmişti, bu yaşımda tam bir orospuya çevirmişti beni.

Sonra beni yanına çağırıp önünde diz çöktürdü, artık ne yapmam gerektiğini biliyordum. Yarağını gövdesinden iki elimle kavrayıp, emmeye, ucunu yalamaya başladım. Biraz sonra Durmuş ağa da belini yavaş yavaş hareketlendirerek, sikini ağzımda oynatmaya başladı. “Ahh minik yosma, çok iyi yapıyorsun bu işi, ağzın da amın gibi dar ve sıcak, birazdan yara yara sikecem o minik amını!” diye inlemeye başladı. Ben kafamı kaldırıp, “Sikilirken çok canım yanıyor, amım çok sızlıyor!” dedim. Durmuş ağa da, “Merak etme yavrum, sikile sikile alışacak amın! Geçen sefer ilkti, hele bir iki daha sikeyim, iyice bir tadını al, vazgeçemeyeceksin!” diyerek beni cesaretlendirmeye çalışıyordu.

Sonra bir anda beni kaldırıp sırt üstü yatırdı, bacaklarımı omuzlarına alıp üzerime uzandı, minik vücudum altında kayboluverdi. Delirmiş gibi boynumu göğüslerimi öpüyor, kalçalarımı sıkıp okşuyordu. Bu sırada sikinin kafası minik amımın deliğine sürtünüyordu. Amım çok ıslanmış, vücudumu zevk duygusu kaplamaya başlamıştı. Öpüp okşamaya devam ederken, hafif geriye çekilip sikini kavradı ve amıma yüklenmeye başladı. “Ne olur acıtma!” dediğimde dudaklarıma bir öpücük kondurup, “Merak etme, bu sefer seni sike sike boşaltacağım minik yosmam! Kendini sıkma yeter!” dedikten sonra ani bir yüklenme ile yarağının kafasını amıma sokuverdi. Biraz canım yanmıştı, ama ilk seferindeki gibi değildi.

Göğüslerimi okşayıp, dudaktan öpüşürken, yavaş yavaş hareketlerle yarağını ileri geri oynatmaya başladı. Koca sikin her harekette biraz daha içime girdiğini hissedebiliyordum. Bir süre sonra hareketleri hızlanmaya başladı. Amım sızlıyordu, ama müthiş bir zevk dalgasının da vücuduma yayıldığını hissedebiliyordum. Minik kalçalarım avuçlarının içinde kaybolmuş, sürekli sıkıyor, okşuyordu. Göğüslerimi ağzına almış emiyor, yalıyordu ve giderek hızlanmaya başlamıştı. Bir süre sonra Durmuş ağanın kasıklarının amım dudaklarına değdiğini hissettim. Artık amımı gererek içimi dolduran sikin her kıvrımını hissediyordum, nefes alışım hızlanmıştı.

“Dibine kadar geçirdim sana orospu, çok darsın, zor girip çıkıyorum, bu da delirtiyor beni!” diye söylenmeye başlamıştı. Ayaklarımı beline dolmamı sağlayıp, belimden sıkıca kavrayıp tüm gücüyle yüklenmeye başladı. Artık sikini her vuruşunda kasıkları amımın dudaklarını dövüyor, torba gibi taşakları kalçalarıma çarpıyordu. Sikle beraber amımın dudaklarının içime girip çıktığını hissediyordum. “Amın cayır cayır yanıyor minik yosma, kavurdun sikimi!” dediğinde, ayaklarım kasılıp, vücudum yay gibi gerildi, zevkten bayılmak üzereydim, dünyadan kopup gitmiştim, harika bir duyguydu. “Sik beni erkeğimmmm, sikkkkk!” diye haykırmaya başladım. O anı hiç unutamam, ilk kez bir erkeğin altında sikile sikile bulutların üzerine çıkmıştım. Boşalmam oldukça uzun sürdü. Kendimi o kadar kasmışım ki, Durmuş ağa sikini dibine kadar geçirmiş, hareketsiz kalmış, yüzünde bir tebessümle beni seyrediyordu. Sikin başının göbeğimde bir yerlere değdiğini hissedebiliyordum.

Ayaklarımı gevşetmemle Durmuş ağa tekrar seri bir şekilde yarağını amıma geçirmeye başladı. Amım boşalmanın etkisi ile iyice ıslanmış ve gevşeyip açılmıştı, artık daha rahat girip çıkabiliyordu. Bir süre sonra tekrar vücudum zevk dalgasına kapılmaya başladı. Durmuş ağa da, “Ahhh, ohhhhhh!” diye inlemeye başlamıştı. Çok geçmeden, “Al sana amını siktiğim, al orospu, al minik yosma! Boşalacam içine, döllerimle yıkayacam amını!” diyerek, birkaç sert vuruş daha yapıp sikini dibine kadar soktu ve “Ooohhhh!” diye bağırmaya başladı. Yarağının içimde kalp gibi attığını, sıcak sıcak bir şeylerin aktığını hissetmemle, ben de tekrar boşalmaya başladım. Durmuş ağa boynuma göğüslerime küçük öpücükler kondurarak iltifatlarda bulunuyordu. Bu sözleri öyle hoşuma gidiyordu ki, kendimi çok önemli hissediyordum.

Bir süre sonra içimden çıkıp karşıma uzandı. Yaşadığım zevkten küçük vücudum yorgun düşmüş, kendimi kaldıracak gücüm kalmamıştı. Bacaklarım iki tarafa açık, öylece yatıyordum, amım hafif sızlıyordu. Durmuş ağa, “Çok tatlı görünüyorsun, amının küçük deliğinden döllerim süzülüyor!” dediğinde, kafamı kaldırıp bacak arama baktım. İnanılır gibi değildi, deliğim halen biraz açık duruyor, amımın dudakları küçük bir çiçeğin yaprakları gibi iki tarafa açılmış, amımın yanakları şişmiş ve kızarmıştı. Amımdan dışarıya Durmuş ağanın beyaz dölleri hafifçe süzülüyordu.

Biraz dinlendikten sonra kalkıp tuvalette temizlenip, giyinip, evden çıktık.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

EMİNE TEYZE 8

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

EMİNE TEYZE 8
Olanlara gerçekten inanamıyordum. Artık Emine teyze resmen elime geçmişti. Ne dersem yapacaktı, ne dersem hem de. Özellikle arkadan hala bakire olduğunu öğrenmek beni başka bir şekilde mutlu etmişti. Mert eve geldiğinde yemek de hazırdı.

“Vay be… Emine teyzenin gelmesi iyi oldu. Baksana hergün ev yemekleri yiyoruz.” dedi.

“Tabi iyi oldu…” dedim koltuğa uzanarak. Ona da göz kırptım.

“Ne diyorsun oğlum? Başka bir şey mi ima ediyorsun?” dedi bana.

“Sağlam karı değil mi… Emine teyze yani….” dedim.

“Ne bileyim… Normal bir kadın işte. İşinde gücünde…” dedi.

“Sana bir şey söyleyeceğim ama aramızda kalacak tamam mı…” diye sordum.

“Tamam…” dedi ve iyice yanıma yanaştı. Gözleri merakla bana bakıyordu.

“Onu dostum yaptım.” dedim sırıtarak.

“Ne dostu?” dedi kaşlarını kaldırarak. Demek istediğimi tam olarak anlamamıştı.

“Bugün… Geldiğinde beni boşalttı. Bana 31 çekti.” dedim.

O anda gülmeye başladı ve geriye yaslandı.

“Tabi amk… Evli barklı kadın. Sakso da çekti mi bari…” dedi alaycı bir şekilde.

“Gerçekten lan… Daha saksoya düşemedik ama onu da yapacağım. Karı bana vermeye meyilli. Ona hediye aldım.” dedim.

“Hadi oradan oğlum bir git işine ya… Bana da mı oyun yapıyorsun.” dedi gülerek.

“Valla diyorum amk yemin mi edeyim.” dedim.

O anda duraksadı.

“Sen ciddi misin?” diye sordu.

“Evet amk sabahtan beri ne diyoruz…” dedim.

“Siktir amk. Öyle bir şey varsa dile benden ne dilersen… Yalancıyı sikmiyorlar ya…” dedi.

“İddiasına var mısın?” dedim bir parmağımı ona uzatarak.

“Varım amk…” dedi gülerek. “Evli kadınla, hem de öyle bir kadınla… Yeme beni amk…” dedi ve o da elini uzattı.

“1000 lira…” dedim.

“Hayır.” dedi. “100.000 olsun. Nasıl olsa enayi malı.” dedi gülerek.

“Çocukluk yapma işte. Sen haklıysan cebine 1000 lira girecek ama ben haklıysam 1000 lira benim cebime girecek. Onunla da ona altın kolye falan alacağım. Kadın böyle şeylere bayılıyor.” dedim.

“Tamam amk… Bu eve getirdin karıyı ve sana 31 çekti öyle mi?” dedi.

“Evet.” dedim.

“Tamam amk… Onu yapan bunu da yapar. Sakso çekerse sana 1000 lira vereceğim. Kamerayı da ben ayarlarım. Bir arkadaşımdan kalem kamera almıştım zamanında. Bir yerlerde olacaktı. Güzel alet sapıklık yapıyordum okulda.” dedi.

“Vay amk ne sapıkmışssın.” dedim.

“Ne sandın…” dedi ve kendi odasına gitti. Geri geldiğinde elinde normal bir kalem gibi gözüken bir kamera vardı. Gizli kamera olduğu hiç belli olmuyordu.

“Nerede yaptınız?” dedi.

“Bu koltuğun üzerinde.” dedim oturduğumuz koltuğu göstererek.

“İyi amk attırma bari koltuğa.” dedi. Kamerayı da elime tutuşturup nasıl kullanacağımı öğretti.

“Bak, tam buraya koyarsan tüm koltuğu görür. Kaydı da yapar. Sonra da izleriz. Eğer sen ona sakso çektir. 1000 lira benden çalışır.” dedi.

“Tamam amk…” dedim ve kamerayı şarja koydum.

Üç gün geçtikten sonra Emine teyze yine geldi. Bu sefer üzerinde mavi bir triko, altında da siyah bir etek vardı. Ama giydiği iç çamaşırının tüm hatları belli oluyordu.

“Nasılsın bugün…” dedim, o sırada temizlik yapıyordu kalçalarını hafifçe okşamaya başladım. O günden sonra hiçbir şeyden çekingem kalmamıştı.

“İyiyim… Biraz yorgun gibiyim.” dedi.

Kamerayı, tam koltuğu görecek şekilde ayarlamıştım. Tam da aradığım fırsattı. Artık bana karşı daha sakin ve uysal davranıyordu. Daha kolay tava gelmesi hoşuma gitmişti. Onu böyle uysal hale getirmek için bayağı uğraşmam gerekmişti ama emeklerimin karşılığını yavaş yavaş alıyordum. Yeniden ona hediye almayı kafamda biraz sorun etmiştim ama Mert’in vereceği 1000 lira ile birlikte ona hediye almak o kadar da sorun olmayacaktı. Tek sorun, ona sakso çektirmekti. Eli artık bana dokunmaya alışmıştı ama dudakları başka bir olaydı. Önce onu öpüşmeye ikna etmem, alıştırmam lazımdı.

“Gel biraz soluklan…” dedim ve ellerinden tutup onu koltuğa getirdim. Başta biraz nazlandı ama bir şekilde kucağıma çektim. Göğüslerini, kıyafeti üzerinden okşarken ne kadar büyük olduklarının farkına varıyordum.

“Ne tarz çamaşırlar giyiyorsun böyle… Çok kalın… Hissedemiyorum seni.” dedim.

“Ne bileyim… Normal şeyler işte…” dedi.

“Hangi renk giydin bugün…” dedim ve yavaşça trikosunu kaldırmaya başladım. Tam göbek deliğini görüyordum ki hemen elimi tutup üzerini başını düzeltti.

“Yapma öyle…” dedi.

“Hangi renk giyiyorsun…” dedim ve kalçasına bir tane şaplak attım. O anda nefesi kesildi ve iyice onu kucağıma çektim. Aygır gibi kadındı ama onu böyle tava getirdiğim için kendimle gurur duyuyordum.

“Beyaz işte…” dedi.

“Ne tatlısın öyle… Şu güzel dudaklara bak…. Ne tatlıdır onlar…” dedim ve başını tutup kendime doğru çevirdim. Dudaklarım, dudaklarına değdiği anda biraz irkildi ama yavaşça öpmeye devam ettim. Kucağımda daha rahat olduğunu hissedebiliyordum. Birkaç dakika boyunca dudaklarını hiç açmamıştı ama iyice kucağıma yayıldığını, kaslarının gevşediğini hissedebiliyordum.

Sonunda ağzını açtı ve bana karşılık vermeye başladı. O anda onu kendime çevirdim ve bacaklarını açtım. Eteği tam olarak açılmaya uygun değildi o yüzden tam olarak üzerime oturamadı ama kalçalarını iki elimle tutarken böyle öpüşmek bile beni deli ediyordu.Elleri boynumdaydı. Bir elim kalçasından ayrıldı ve onun elini tutup kasıklarıma doğru götürdüm. Pantolonumdan içeri eli girdiğinde kendimden geçecektim. Yavaşça kulağına doğru “Ne güzel dudakların var… Çok tatlı…” diye fısıldadım.

Yüzü kızarmıştı.

“Benim karım olsan o güzel dudakları bir dakika bile yalnız bırakmazdım.” dedim.

“Abartma…” dedi kıkırdayarak. Gülmesi hoşuma gitmişti.

“Ne abartma…” dedim gözlerinin içine ciddi bir şekilde bakarak.

“Her dakika öpecek halin yok.” dedi.

“Ben öpmekten bahsetmedim…” dedim ve yavaşça onu dizlerimden aşağı indirdim. Aynı anda omuzlarından bastırdım. Karşımda diz çöktüğü anda o anki görüntüsü bile beni boşaltmaya yeterdi. Ama kendime hakim olmam gerekiyordu. Harika bir görüntüsü vardı. Siyah başörtüsünden tutup başını kaldırdım ve gözlerinin içine baktım.

“Tadıma bakmanı istiyorum… Seveceğine eminim…” dedim.

O anda kalkmaya çalıştı ama omuzlarından bastırıp onu orada tuttum. Eğilip dudaklarına yapıştım ve öpmeye başladım. Bana karşılık verirken gözleri kapanmıştı. O da beni istiyordu. Harika bir gelişmeydi bu.

“Hadi bebeğim… Beni kırma… Hadi Emine teyze… ” dedim tahrik edici bir tonda.

“Ne istiyorsun…” dedi.

“Yala beni…” dedim.

“Bilmem…” dedi.

“Daha önce hiç yapmadın mı?” diye sordum.

“Denedim ama yapamadım. Ben bilmem öyle şeyleri oğlum.” dedi.

“Yaparsın Emine teyze… Merak etme… Dondurma yalar gibi… Hadi, kırma beni…” dedim.

O sırada gözüm kalem kameraya takıldı. Umarım kayıtta bir sorun olmaz diye düşündüm.

Aynı anda başından tutup kendime doğru çektim.

“Hadi çıkar üzerimi…” dedim. Elleri hızlıca kemerimi çözerken artık çıldırmak üzereydim. Gerçekten hayatımda hiç bu kadar erotik bir an yaşamamıştım. Bu kadının, böyle dizlerinin üzerinde bana itaat etmesi gerçekten de harikaydı. Boxerımı da çıkardığı zaman sertleşmiş erkekliğim karşısındaydı.

“Aç ağzını….” dedim. Hala utangaçtı.

Ağzını açtığı anda başını kendime doğru çektim ve yavaşça dudaklarından içeri erkekliğimin başı kayarken zevkin doruklarındaydım. O kadar güzeldi ki… Tıpkı ana rahmi gibi, sıcak ve ıslaktı.

“Ah… Harikasın Emine teyze… Süpersin…” dedim ve başını tutup kendime daha fazla bastırmaya çalıştım ama kendini geri çekti. Alışması gerekiyordu. Ben daha demeden elleriyle erkekliğimi sardı ve bana mastürbasyon yapmaya başladı.

“Ohhhh…”

İnliyordum, artık kamera da iddia da umurumda değildi.

“Harikasın Emine teyze…” derken artık aletimin yarısına kadarı ağzına girmişti bile. O anda ona bir daha baktım. Gözlerini kapatmışken bir kere açıp bana baktı ve o görüntüsü beni mest etti. Eliyle benim erkekliğimi tutarken, ağzının yarısına kadar içerideydim. Gözleri kocaman açılmıştı. Daha fazla dayanamadım.

“AHHHHH! Geliyorum… OHhh…..” diye inlerken bir anda başını tamamen kendime bastırdım ve o da öksürmeye ve kendini geri çekmeye başladı.

Ben titreyerek koltuğa yığıldığım sırada yarı baygın bir hale gelmiştim resmen birkaç saniye içinde. O sırada Emine teyzeye baktım. Eliyle ağzını tutup, sehpanın üzerindeki bardağı aldı ve içine tükürdü. Bardak saydamdı ve camın arkasında onun salyaları ile karışmış beyaz dölümü görüyordum. Harika bir görüntüydü.

“Seni seviyorum… Seviyorum… Emine teyzem benim…” dedim.

O anda dudaklarında oluşan o hafif gülümseme benim için sonsuz değerdeydi.

En son kameraya baktım.

Kayıt almıştım.

Emine teyzeye sakso çektirmiştim.

İddiayı kazandım.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32