Çok Heyecanlıydı ve Titriyordu

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Merhaba ben Belgin, 26 yaşındayım. 1,67 goyunda60 kiloda oldukça güzel ve bakımlı b,ir bayanım. Sertifikalı bir masözüm. Uzak doğu masajlarını, bölgesel masajı ve rahatlatıcı masajı ben çok iyi yaparım. Müşterilerim benim yaptığım masajın tiryakisi olur ve mutlaka bir daha gelirler. elazığ masaj salonu haline getirdiğim evimin sıcak ve samimi ortamında loş ışıklar altında ve mis kokular eşliğinde masaj yapar müşterilerimin rahatlamasını sağlarım.
Dün masaj salonuma gelen genç delikanlı öyle tecrübesiz ve heyecanlıydı ki ona masaj yapmamı istediğini söylerken bile utanıyordu. Ben onu rahatlatmak için masaj yatağının yanına götürdüm ve yatağa uzanmasını söyledim. Sonra ben de aromatik yağlar eşliğinde erzurum masaj yapmaya başladım.
Ellerim onun vücudunda dolaştıkça ve ben ona masaj yaptıkça o rahatlamaya başladı. Genç müşterimin heyecanını yatıştırabilmiş olmanın mutluluğunu yaşarken genç müşterimde benim ellerimin vücudunda dolaşmasının keyfini çıkarıyordu. Hayatımda yaptığım en özel masajlardan birisiydi bu erzincan masaj Genç müşterim artık titremiyor ve keyif sesleri çıkararak masajın tadına varıyordu.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.